Elektronovy – Trade s. r. o.
info@elektro-novy.cz
Elektroinstalace
+420 608 651 763
elektronovy@seznam.cz
Prodej
+420 775 351 764
nova@elektro-novy.cz
právě se nacházíte › úvodní stranaGarážová vrata, brány

Garážová vrata, brány

Pomáháme komfortně a bezpečně bydlet

Díky naší spolupráci s firmou Technopark, již několik let budujeme pohodlný svět pro lidi a jejich děti a kvalitními dodávkami vratové a pohonné techniky jim pomáháme komfortně a bezpečně bydlet.

Společnost Technopark byla založena již v roce 1993 a po celou dobu své existence se zabývá vratovou technikou a pohony pro brány a vrata. Firma tedy měla dost času na to, aby se to, co dodnes dělá, naučila dobře.

Nyní si můžete pohodlně pořídit i v Klášterci nad Ohří vrata, rolety, pohony, závory, kování nebo co potřebujete, včetně montáže. Mějte prosím na paměti, že automatizace provozu bran a vrat na jedné straně život zpříjemňuje, ale musí být v souladu s technickými normami a zákony ČR. Ušetřených pár stovek korun nevrátí nikomu zdraví při střetu s nezabezpečeným či neseřízeným strojním zařízením. A motorizované brány či vrata strojními zařízeními jsou.

Výrobky od firmy Technopark jsou prověřené. Jsou vhodné do našeho klimatického pásma a splňují všechny patřičné normy. Motory a řídící jednotky jsou vybaveny sériovým číslem TECHNOPARK a záruční plombou. 

Katalog Technopark K příspěvku je přiložen tento soubor:

Katalog Technopark


› stáhnout si ho můžete zde | Velikost: 49.9 MB
Copyright © 2014 Elektronovy Trade s.r.o.
Tvorba stránek www.strankytvorba.cz
Aktuality
Profil společnosti
Reference
Kontakt
Dokumenty ke stažení
Obchod
Elektromontáže
Pronájem plošiny
Centrální vysavače
Garážová vrata, brány