Elektronovy – Trade s. r. o.
info@elektro-novy.cz
Elektroinstalace
+420 608 651 763
elektronovy@seznam.cz
Prodej
+420 775 351 764
nova@elektro-novy.cz
právě se nacházíte › úvodní stranaCentrální vysávání

Centrální vysávání

Opravdu čistý domov díky centrálnímu vysávání

Centrální vysávání zabezpečí opravdu čistý domov bez nutnosti vláčet za sebou vysavač po celém domě. Úklid se stává jednoduchým, stačí zastrčit vysávací trubici do jedné ze zásuvek a motor agregátu se sám rozběhne. Na výběr je více typů sacích agregátů, stejně tak se vyrábí množství zásuvek a štěrbin pro kuchyňské linky. Výstup vysátého vzduchu je vyveden mimo obytné místnosti, tím se odstraní i mikročástice prachu, což ocení především lidé trpící alergiemi.

  • Vysoký sací výkon
  • Snadná manipulace při vysávání
  • Dokonale čistý domov bez prachu
  • Výběr z mnoha typů zásuvek
  • Velké množství příslušenství
  • Cenová dostupnost
Katalog vysavačů Smart K příspěvku je přiložen tento soubor:

Katalog vysavačů Smart


› stáhnout si ho můžete zde | Velikost: 4.6 MB

Jak centrální vysavače pracují?

Centrální vysavače pomáhají velmi efektivně s úklidem místnosti. Oproti vysávání standardním vysavačem jsou centrální vysavače jednodušší - vysáváte dlouhou, pružnou a lehkou hadicí, kterou zapojíte do zásuvky na zdi a nemusíte s sebou nosit těžký agregát s motorem.

čtěte více

Centrální vysavače Electrolux

Firma Electrolux je největším světovým výrobcem a propagátorem centrálních vysavačů. Společnost Smart-Vac dodává výhradně centrální vysavače Electrolux do České republiky, na Slovensko a do Rakouska. Svým zákazníkům poskytuje nejširší obchodní zastoupení.

Centrální vysavače Zanussi

Centrální vysavače Zanussi jsou prodávány a instalovány našimi autorizovanými dealery, kteří dodávají komplexní systém potřebný pro instalaci. Tyto výrobky osloví každého velmi propracovaným designem a snadností a ergonomií ovládání.

Centrální vysavače DrainVac

Firma DrainVac je lídrem v oblasti centrálního vysávání. Centrální vysavače Drainvac vám umožní pohodlný a rychlý úklid Vašeho domu včetně speciálního úklidu ledu z ledničky, vody u bazénu apod. Systém je napojen na kanalizaci.

Copyright © 2014 Elektronovy Trade s.r.o.
Tvorba stránek www.strankytvorba.cz
Aktuality
Profil společnosti
Reference
Kontakt
Dokumenty ke stažení
Obchod
Elektromontáže
Pronájem plošiny
Centrální vysavače
Garážová vrata, brány